ايده جالب دولت آلمان براي تبليغ كمربند ايمني

 

ساختماني به شكل بدن انسان

ملکه هلند در 14 مارس 2008 از این بنای عظیم را افتتاح کرد

کرپس (به معنی جسد) در واقع سفری در درون بدن انسان است و در خلال این سفر بازدید کنندگان در هر قسمت عملکرد و فضای حاکم بر آن قسمت از بدن را (اعم از صدا.حرکات....)را احساس خواهند نمود ..و این که تغذیه سالم ..و زندگی سالم و بعضی ورزشها چه نقشی در در بدن بازی خواهند کرد ..کرپس در واقع با نمایشگاه های دائمی و وسیع و متنوع خود ضمن دادن اطلاعات مختلف و همه جانبه امکانات آموزش و سرگرم شدن بازدید کنندگانش رو در حین این سفر فراهم نموده است..

این بنای عظیم و چشمگیر به بلتدی 35 متر در بزرگراهی واقع در بین آمستردام و لاهه بنا شده است

 

 

گران ترين ماشين عروس ايران

اين تصاوير مربوط به جشن عروسي در اصفهان مي‌باشد.

کوتاه درمورد اين ماشين بسيار شيک:

رولزرويس 101 EX را عليرغم جثه غول پيکر بايد اتومبيلي با شکوه گذشته و تکنولوژي روز دانست. خودرويي که هر چند توانايي رقابت با سوپر اسپرت هاي خياباني را ندارد اما از شخصيت و ابهت به مراتب بالاتري برخوردار است. کوپه اي مغرور براي هر انسان رويا پرداز و جاه طلب.

مشخصات فني خودرو:

تعداد سيلندر: 12        تعداد سوپاپ: 48       حجم موتور: 6749 سي سي

حداکثر قدرت: 453 اسب بخار         حداکثر نيروي تورک:531 پوند-فوت

شتاب صفر تا 96: 5.9 ثانيه        حداکثر سرعت: 250 کيلومتر بر ساعت

گيربکس: 6 دنده اتوماتيک

مرد چینی با دمیدن در بینی، شیر از چشم‌هایش بیرون می‌دهد
-----------------------------------------------

 نقاشی بزرگترین پرتره دنیا به کمک جی پی اس

شاید در نگاه اول تصور کنید این پرتره حاصل تلاش کودکی خردسال برای کشیدن نخستین نقاشیهای خود است٬ اما با دانستن داستان پشت آن احتمالآ به تحسین ایده ی جالب و بکر خالق آن خواهید پرداخت.
هفدهم مارس امسال اریک نوردنانکار٬ طراح و هنرمند سوئدی یک وسیله ی ردیابی GPS(سامانه موقیت یاب جهانی به کمک ۲۴ ماهواره) را درون چمدانی قرار داد و آنرا به همراه مسیر دقیق از پیش تعیین شده ی خود به شرکت پست DHL تحویل داد.۵۵ روز بعد این چمدان به استکهلم بازگشت.سامانه GPS به صورت خودکار مسیر سفر این چمدان در دور دنیا را ثبت نمود.
اریک اطلاعات ثبت شده را به کامپیوتر خود وارد کرد و پرتره ای را که در بالا می بینید خلق نمود!به دلایل تکنیکی او مجبور بود این پرتره را تنها با استفاده از یک خط رسم کند.این خط غول آسا با عبور از ۶ قاره و ۶۲ کشور دنیا یک مسیر ۱۱۰۶۶۴ کیلومتری را پیموده تا بدین ترتیب با خلق این پرتره اریک را به شهرت جهانی برساند.

 

سایه های رویایی

 در بحران اقتصادی سال گذشته که کار کم و وقت آزاد زیاد شده بود، فکری به ذهن فرانسوای عکاس خطور کرد. او می دانست که اسکلت انسان دارای اثر احساسی قوی بر مخاطب است و معمولا باعث حس مرگ، غم، تخریب و از دست دادن می‌گردد. او اجزای اسکلت را جدا کرد و با کنار هم چیدن‌شان، علائمی ساخت تا با عکاسی از آنها اعتراض خود را نسبت به جنگ نشان دهد.

دانشجويي چینی عاشق يکي از دختران دانشگاهش ميشود
و دوست داشت عشق خود را به شيوه ي جديدي بيان کند
اوبه بعضي از دختراني که در آن خوابگاه دانشجويي به سر ميبردند يک شوکولات داد
و از هر کدام آنها خواست تا چراغ اتاق خود را ساعت ۸ شب روشن کنند
 حالا ببينيد چه اتفاقي افتاد....!!!!!

عکسهای عجیب


کی به این کیک لب میزنه؟

مايكل جكسون زنده مشاهده شد !!

"سی ان ان" در خبری فوری اعلام کرد : براساس فیلمی که یکی از سایت های تلویزیونی منتشر کرده ، "مایکل جاکسون " درون یک آمبولانس دیده شده و پس از چند ثانیه آمبولانس را به مقصد نامعلومی ترک می کند. کانال تلویزیونی "RTL" آلمان که این فیلم را منتشر کرده به دوستداران این خواننده پاپ اطمینان داده که مایکل زنده است.

" هیکی شولتر " سخنگوی این شبکه تلویزیونی به "سی ا ن ان" گفته : ما این فیلم را بدون تحلیل منتشر کرده ایم و در انتظار انعکاس آن در جامعه هستیم. تاکنون 880 هزار کاربر این فیلم را دیده اند وبه این باور رسیده اند که مایکل زنده است.

این همان عکس معروفی است که مایکل را در مراسم در گذشت خودش نشان میدهد و جاتت جکسون نمیتوانست دید از اون بر دارد فقط در این تصویر بینی مایکل عوض شده بوده تا شناسایی نگردد و در طی مراسم پشت سر خواهر و برادران خود نشسته بود و بعد از اجرای آهنگ دست خود را به نشانه معروف پیروزی بالا میبرد علامتی که سالها نماد خود او بود

این تنها سوتی این مراسم قلابی نبود

خنده های برادران مایکل در طول مراسم کاملن بر صحت این اثر افزود به یاد داشته باشید الویس پریسلی اولین کسی بود که مرگ خودرا شیبه سازی کرد